سومین دوره مسابقات ملی دانشجویی مکانیک سیالات
دانشگاه با هنر کرمان سومین دوره مسابقات ملی دانشجویی مکانیک سیالات را در تاریخ های 16 و 17 اسفند برگزار می کند.
 به عنوان اهداف اصلی این مسابقات به موارد زیر میتوان اشاره کرد:
• آموزش طراحی و مهارت حل مسائل بصورت عملی که قبلا تئوری آن را دانشجویان فراگرفته اند.
• تقویت روحیه خلاقیت، نوآوری و فناوری در بین دانشجویان 
• ایجاد ارتباط بیشتر میان مفاهیم تئوری و کارکردهای تجربی
• ارتباط علمی بین دانشگاهی

محورهای مسابقات  به صورت زیر می باشتد:
1)      آزمایشگاه مجازی (Virtual Lab): این بخش شامل برنامه‌نویسی و شبیه سازی فرآیند یک پدیده‌ی سیالاتی است که از بین موضوعات که در  بخش مربوطه اعلام می شود انتخاب می گردد. تیم‌های شرکت‌کننده باید باتوجه به موضوعات اعلام شده در سایت مسابقات نسبت به تهیه برنامه کامپیوتری آزمایش اقدام و قبل از اتمام مهلت مقرر، فایل‌های مربوطه را به دبیرخانه مسابقات ارسال کنند. پس از اعلام نتایج اولیه، تیم‌ها باید در صبح روز اول مسابقات نسبت به تغییرات اعلام شده توسط مسولین مسابقات در برنامه اقدام و نسخه‌ی نهایی را تا عصر همان روز تحویل دهند. در این بخش هر تیم شرکت‌کننده می‌تواند حداقل از ۲نفر و حداکثر از 3  نفر  تشکیل گردد. در این بخش تیم‌ها باید یک نفر از اعضای هیات علمی را به عنوان مشاور علمی معرفی کنند. 
2)    نماهنگ (Video Clip):  در این بخش هر تیم یک یا حداکثر سه نماهنگ (کلیپ) در رابطه با پدیده های مکانیک سیالات تهیه می کند.
3)    پروژه‌ی عملی: شرکت‌کنندگان در این قسمت پس از ساخت یک یا دو دستگاهی که مشخصات آن در بخش مربوط به پروژه های عملی اعلام شده است با حضور در مکان مسابقات نسبت به معرفی طرح  ساخت و عملکرد دستگاه اقدام می نمایند. در این بخش هر تیم شرکت‌کننده می‌تواند حداقل از ۲ نفر و حداکثر از 4  نفر (بجز مشاور علمی)  تشکیل گردد. در این بخش تیم‌ها  باید یک نفر از اعضای هیات علمی را به عنوان مشاور علمی معرفی کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما