برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه

جلسه توجیهی و پرسش و پاسخ دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز فردوس روز یکشنبه 16/7/96 ساعت 10صبح در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت ایاتی از کلام الله مجید خانم دکتر اعراب شیبانی ریاست مرکز ضمن خوشامدگویی به دانشجویان و گرامی داشت یاد وخاطره شهدای کربلا وایام شهادت سرور وسالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) اظهار داشت دانشگاه پیام نور با استفاده از استادان مجرب و متعهد که همیشه جهت پاسخگویی به دانشجویان در دسترس می باشند نقش بسیار مهمی در توسعه کمی و کیفی مراکز آموزش عالی کشور ایفا کرده است. ایشان همچنین دانشجویان را به داشتن روحیه مطالبه گری بر مبنای واقعیت و ادب دعوت نمودند.

در ادامه آقای شرف زاده مسئول آموزش مرکز به برخی از موارد آموزشی ، دانشجوئی از قبیل ثبت نام نوع برگزاری امتحانات ، دستورالعملهای و آئین نامه آموزشی ، اعلان نمرات و پرداخت وجه بصورت اینترنتی و قسطی کردن پرداخت شهریه ، سنوات تحصیلی و نحوه شرکت در کلاس ها توضیحاتی ارائه و به پرسشهای دانشجویان پاسخ دادند .

پخش کلیپ هایی در خصوص معرفی دانشگاه و مداحی به مناسبت ایام  از دیگر برنامه های مراسم بود. در پایان مراسم نیز از دانشجویان با صرف ناهار پذیرایی گردید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما